Doprava ZDARMA pri objednávkach nad 50 eur. Tovar posielame do 24hod. Viac Info* 

TOTÁLNA LIKVIDÁCIA TOVARU

Využite poslednú príležitosť a nakúpte všetkú obuv so zľavou 70% a všetky doplnky so zľavou 50%. Platí do vypredania zásob.

PREČO SÚ DETSKÉ TOPÁNKY GIOSEPPO TAKÉ KVALITNÉ

Pridané: 10.08.2013 21:46:11 CEST Počet zobrazení: 5524

10 August 2013

Kvalitná značka detskej obuvi Gioseppo pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta a na Slovensko Vám ju ako prvý prináša www.footit.eu. Detská kolekcia z dielen Gioseppo Vás osloví svojou kvalitou spracovania, materiálového zloženia založeného najmä na prírodných materiáloch a v neposlednom rade svojim užásným dizajnom. Detské topánky Gioseppo stačí raz vyskúšať a zamilujete sa do nich nielen Vy, ale predovšetkým Vaša ratolesť.

PREČO SÚ DETSKÉ TOPÁNKY GIOSEPPO TAKÉ KVALITNÉ

1.Detské Topánky majú ľahkú konštrukciu a sú z prírodných, priedušných materiálov.

2.Detské Topánky topánky majú ohybnú podrážku.

3.Detské Topánky Gioseppo majú širokú špičku a neobmedzujú pohyb malých prštekov a ich prirodzený rast

4.Pri všetkých topánkach presne viete, akú majú vnútornú dĺžku, keďže napríklad v kamennom obchode musíte mať so sebou krajčírsky meter.

5.Topánky môžete v kľude skúšať doma a máte na to až 30 dní, a keď topánočky nesadnú, môžete ich vrátiť bez udania dôvodu.

6.Detské Topánky Gioseppo su zárukou kvality, sú trendy a Vaše dieťa sa v nich nielenže bude dobre cítit, ale bude zároveň úžasne vyzerať.

7.Gioseppo ponúka širokú paletu modelov detkej obuvi ako napríklad detské topánočky, detské čižmičky, detské balerínky, detské plátenky, detské tenisky, detské poltopánky, detské gumáky, detské sanálky, detské šlapky a v neposledom rade topánočky pre prvé kroky.

Váš www.footit.sk | www.footit.cz 

BalerinkyTrepak MarinoManaslu Gris

logo

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info