Doprava ZDARMA pri objednávkach nad 50 eur. Tovar posielame do 24hod. Viac Info* 

TOTÁLNA LIKVIDÁCIA TOVARU

Využite poslednú príležitosť a nakúpte všetkú obuv so zľavou 70% a všetky doplnky so zľavou 50%. Platí do vypredania zásob.

PRE VERNÝCH ZÁKAZNÍKOV

BRONZOVÝ PROGRAM – Zľava vo výške 3%*

STRIEBORNÝ PROGRAM - Zľava vo výške 6%*

ZLATÝ PROGRAM - Zľava vo výške 9%*

PLATINOVÝ PROGRAM – Zľava vo výške 12%*

BRONZOVÝ PROGRAM Stačí ak sa zaregistrujete v našom eshope a stávate sa členom tohto programu a všetky ďalšie nákupy mate so zľavou 3%. Zľava sa vťahuje výhradne na detskú obuv.

STRIEBORNÝ PROGRAM Ak v priebehu jedného kalendárneho roka dosiahnu Vaše objednávky kumulatívnu hodnotu nad 100 eur stávate sa členom tohto programu a všetky ďalšie nákupy mate so zľavou 6%. Zľava sa vťahuje výhradne na detskú obuv.

ZLATÝ PROGRAM Ak v priebehu jedného kalendárneho roka dosiahnu Vaše objednávky kumulatívnu hodnotu nad 200 eur stávate sa členom tohto programu a všetky ďalšie nákupy mate so zľavou 9%. Zľava sa vťahuje výhradne na detskú obuv.

PLATINOVÝ PROGRAM Ak v priebehu jedného kalendárneho roka dosiahnu Vaše objednávky kumulatívnu hodnotu nad 300 eur stávate sa členom tohto programu a všetky ďalšie nákupy mate so zľavou 12%. Zľava sa vťahuje výhradne na detskú obuv.

*Pre aktiváciu programu nás kontaktujte na info@footit.eu. Následne sa Vám zobrazia produkty s uvedenou zľavou. Zľavy sa vzťahujú na celý sortiment dievčenskej a chlapčenskej obuvi. Zľavy nie je možné kumulovať a platí vždy vyššia zľava. Zľavy sa Vám po aktivácii programu automaticky zobratzia po Vasšom prihlásení.

vyber

logo

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info