Doprava ZDARMA pri objednávkach nad 50 eur. Tovar posielame do 24hod. Viac Info* 

TOTÁLNA LIKVIDÁCIA TOVARU

Využite poslednú príležitosť a nakúpte všetkú obuv so zľavou 70% a všetky doplnky so zľavou 50%. Platí do vypredania zásob.

NAŠE ZNAČKY

odkaz

SKIP*HOP je americká značka se sídlom v New Yorku. Po celom svete je vyhľadávaná rodičmi, ktorí oceňujú inovatívne, vysoko funkčné výrobky, ktoré sú nielen úžasné na pohľad, ale aj veľmi motivujúce. Najznámejšia je azda kolekcia ZOO, ktorá zahŕňa detské ruksaky, detské kufre, detký príbor, detské podbradníky, detské flašky, aktívne hračky, hračky na kočík s tématikou zvieratiek.

Výrobky Skip Hop nielen spĺňajú, ale vysoko prekračujú všetky príslušné normy pre bezpečnost výrobkov. To zahŕňa fyzické/mechanické normy, rovnako ako nedávno legalizovaný predpis týkajúcí sa chemických látok a minerálov, ako BPA, olovo a ftaláty.

gioseppo kids

GIOSEPPO je rodinná španielská firma, ktorá sa špecializuje na pohodlnú detskú obuv s akcentom na sviežosť a dizajn vysokej kvality. GIOSEPPO využíva farby ako symboly. Napr.: oranžová je stelesnenie letnej zábavy, biela čistoty a modrá symbolom istoty a pokoja. Pestré farby prenikajú do širokej škály detskej obuvi, od šlapiek a sandálok, po športové a elegantné topánky. Dnes sú zábavné kolekcie GIOSEPPO predávané pre mladú generáciu a deti vo viac ako 30 krajinách sveta.

odkaz

Firma Calzados CIENTA založená v Španielsku roku 1982 stelesňuje vysokú kvalitu a dizajn. Pohodlie je základným pravidlom jej práce a výroby. Detská obuv a detské papuče Calzados CIENTA sú špeciálne dizajnované pre tých najmenších. Správny vývoj detskej nožičky, jej zdravie je každodenným cieľom filozofie Calzados CIENTA. Moderné technológie, prírodné materiály (bavlna, vlna, ľan a guma) a prísna kontrola výroby sú zabezpečované vlastným výrobným centrom. Celá produkcia CIENTA je vyrábaná výhradne v španielsku.

converse kids

Svetoznáma americká značka CONVERSE je zárukou kvality detskej obuvi. Pestro farebné modely detských tenisiek CONVERSE si Vás získajú svojou kvalitou. 

logo

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info